Visa asortimenta saules kolektori un klāsts veikto rūpnīcām Polijā pasūtīja Latvijas Ekoloģija un ir sertifikātu Solar Keymark.

Saules iekārta izmantojot saules kolektori, saules enerģija tiek pārvērsta lietderīgā siltuma. Saules kolektoru ražots siltums tiek pārnests caur darba šķidruma līmenis tvertnē (akumulacijas tvertnē) vai rūpniecisko ūdeni, kurā tas uzkrājas. Efektīva sistēmas darbību kontrolē kontrolieris par saules kolektoriem diferenciālo temperatūras, kas sadarbojas ar cirkulācijas sūkņu stacijas.

Unikālā metode, kas savieno absorbera. Mūsu saules kolektors izmanto unikālu metodi, kas savieno absorbētājs, difūziju vara caurulēm un absorbera, kas palielina izturību un siltuma nodošanu.

Inovatīvais rāmja konstrukcija savācējs. Mūsu saules kolektori izmanto augsto tehnoloģiju rāmis ražošanas metodi saules kolektoru. Tehnoloģija ietver, ka rāmis ir izgatavots no viena profila, bez savienojumiem stūros. Rāmis nemanāmi ir daudz spēcīgāka, un ir daudz estētisko izskatu, un pats svarīgākais – nav risks, kas saistīts ar spiediena pazemināšanās pēc vairāku gadu ekspluatācijas.

Ļoti efektīvs saules stiklojumu. Mūsu saules kolektors, izmantojot unikālu stikla lēcas Frinelya, kas sastāv no stikla sastāv no nelielu palielināmo stiklu, lai koncentrētu saules enerģiju absorberā, šis stikls ļauj kolektoru pat mākoņainā laikā.